Режисер, утм, поясню це драматургю: "Спочатку це шоку - як це так? Ми робили так, щоб люди вдчули зовсм неочкуван емоц, коли луна ця псня. Але якщо людина дивиться весь фльм, то й про що задуматися".
Останн слова Путна перед смертю та палаючий Кремль, а ще безлч дотепних моментв: у Львов, 28 счня, вдбувся допрем’рний показ патротично неполткоректно комед “Наш Котики”. Адже обидва жанри для змалювання вонно стор надзвичайно потрбн й важлив. Нову вйськову екшн-комедю зняв режисер Володимир Тихий, вн вдомий за фльмом "Тамничий острв" (2008). Перейти на сторнку, де можна купити книгу Ми неполткоректн, тому що ми чесн. Пояснюючи дею фльму, вони вдзначили, що на передовй нема часу оплакувати побратимв, коли ворог атаку, а жарти стають свордною розрадою та вдпочинком. Як ззнаться у розмов з BBC News Украна режисер Володимир Тихий, критикам справд важко сприйняти гумористичний дух фльму про вйну на Донбас: "Це розрив шаблону".
Минулого тижня "Мо думки тих" подивилось бльше нж 50 тисяч глядачв, а це майже населення всього Фастова. Зруйнувався стереотип про укранця як гречкося, який нколи не пде захищати Батьквщину, а якщо й пде, то за першо нагоди втече. Молодий продавець квтв, якого не поважа батько-вйськовий, пристаркуватий чоловк з слабким серцем, недалекоглядний актор-аматор. Вйну можна виграти або коли ворог каптулю, або знищивши ворога. Наш хлопц потрапляли й потрапляють в полони. Незадовго до прем’ри Zaxid. Зйомки фльму тривали три мсяц у 2018—2019 роках й проходили на Чернгвщин; потм ще був тиждень дозйомок рзних деталей. Под розгортаються на початку гарячо фази вйни на сход Украни. Марина Порошенко –– “продюсерка” фльму “Наш котики“. Дуже багато було курйозних моментв.
Коли буде така можливсть — обов’язково повдомимо. , до реч, високояксна. Коли у мене в фльм спада каска, то оця шапочка – така србляста, жноча, смшна – це моя. – Професя актора якось допомагала на вйн? Автор сценарю режисер-постановник: Володимир Тихий. В образах ворожо сторони нема напвтонв, все зрозумло, як блий день: ворог – це ворог, з ним не домовляються, а б’ються не на життя, а на смерть.
Кайф. Чстий кайф, – Губарв потер руки. – За работу Катнька, за работу.