– Так. Вйну – вйною, ворога – ворогом, а Путна – х..лом. Вйна – це вйна. Не можна делкатно воювати: Дозвольте, я вас застрелю, пане ворог. Не може бути такого. Лежать, стоять!. Чим жорсткше ти з ворогом, тим вн тебе бльше боться. Ми неполткоректн, тому що ми чесн. Ми не можемо бути толерантн – нас вбивають.
Наш котики — третй повнометражний фльм Володимира Тихого. Ольга Мончук та кнокритики телеканалу Перший Юрй Ричук, Олена Лвцька, Юля Галецька, рина Васюхник, та Вта Сахнк. Але ндульгенця для вонних злочинв — вибачайте, так не ма бути. Блндаж – трагкомчна розповдь про пригоди бйцв АТО, створена за мотивами сценарю фльму. А сам блндаж – в спецально збудованих павльйонах. — як воно. Чи доречно жартувати про вйну, яка ще трива, з’ясовувала Анастася чкаловаВдсьогодн стартував продаж квиткв на неполткоректну патротичну комедю Володимира Тихого Наш Котики, або Як ми полюбили лопати в умовах обмежено антитерористично операц з елементами тимчасового вонного стану. Про тупих журналств, герочних добровольцв, мирн обстрли, перемир’я та смерть ворогам Вд несподваного успху до провалу. Мен пишуть хлопц: Дякумо, що не забувате 2014 рк, бо там був особливий дух.
Н, поврте, можуть бути сльози. Н, пацани це якийсь жарт. Для здорового розвитку укранського суспльства драматичн под сьогодншньо реальност потребують художнього осмислення. Але якщо людина дивиться весь фльм, то й про що задуматися". Вд вйни дуже близька дистанця до смерт. У мене ще не склалося остаточно думки.
Не пущу! Актори та творц фльму прихали на презентацю, щоб розповсти ус детал про зйомки. – Перш за все, любов до Батьквщини. “Вони – наш геро, як кожного вдстоювали те, щоби ми могли спокйно жити у наших мстах”, – дода Уляна. Смлива комедя про вйну на сход нашо держави, яка трива дос, вд укранського режисера Володимира Тихого. знаходимо соб якусь розраду”. Чим жорсткше ти з ворогом, тим вн тебе бльше боться. За останн клька рокв, у тому числ й завдяки пдтримц з боку попередньо влади, з’явилось багато втчизняних фльмв, присвячених останнй росйсько-укранськй вйн. Продюсери: Марко Супрун, гор Савиченко, Уляна Супрун, Володимир Тихий, Дмитро Кожема, Степан Бандера
— Зеленського продав не гумор, а образ, коли молодик де велосипедом спва псню Я люблю свою страну. В принцип це дуже позитивний образ, максимально комфортний для 90% жителв нашо крани. А от його конкуренти не продукували взуального образу взагал. Вони працювали так, як у 1990–2000 роках: шоу-бзнес окремо, полтика окремо, вони мж собою не конкурують. Так, це умови пострадянсько дйсност. Зеленський зараз працю з образами, завдяки чому формуться певна картина дйсност.