Блий бус проздить повз незабаром зупиняться на узбчч бля перехрестя. З нього виходять двчинка та баба.
Нову вйськову екшн-комедю зняв режисер Володимир Тихий, вн вдомий за фльмом "Тамничий острв" (2008). До реч, актор, що зграв Путна – це стовдсоткове потрапляння в образ, хоч не без фарсовост в самй гр. Лто спалахнув вд обурення: А куля де? – Професор. Це корисно бачити укранським псевдокосмополтам, як звикли кривити носики, коли чують дерев'яний патротичний пафос (у Наших котиках його нема — а патроти ).
Працюючи над екранзацю фльму, вони сподвалися отримати половину бюджету вд Мнкульту, але грош не видлили. “На власному досвд ми переконалися у справедливост цих слв. Про операторську та технчну роботу багато говорити не будемо, адже вигляда у кадр все досить скупо. – Прибирамо раз на три години. Наш котики – це скорочена назва комед. Продюсери – Марко Супрун, гор Савиченко, Уляна Супрун, Степан Бандера, Володимир Тихий, Дмитро Кожема. вона сдала до мене на руки, я годував. Поки що наш публчний простр — це територя хрончно травми й депрес. Чим бльше очок, тим вищий рвень, тут все стандартно.
Фльм був знятий за пдтримки Укранського культурного фонду Державного агентства Украни з питань кно. Три тсн опочивальн та склад з бокомплектом оббит дошками та дерев’яними зрубами. Зважаючи на останн кадров призначення зокрема, та загальний вектор нашо полтики, можна припустити, що Наш котики можуть стати останнм укранським патротичним та неполткоректним фльмом про вйну. Кнотеатральний релз стрчки заплановано на 30 счня 2020 року", - повдомля пресслужба Держкно. Тож вона заклика разом смятися небезпец в обличчя.
Сьогодн ми мамо вйну образв. Так, на Сход гинуть наш вйськов, а поряд з цим ведеться запекла вйна в медйному простор. Це постйне моделювання певного образу, комфортного для якось частини суспльства. Захд не надто цкавиться нами, не працю над власним образом в Укран укранцв у себе. А от Рося цим цкавиться займаться. Вона працю над зображенням нашо держави в себе, в нас, на Заход, буду певн образи. Звичайно, це здебльшого невзуалзован реч.