“Ми знамо Володимира з самого початку, вдколи прийшли на Майдан. Вн та нш режисери, нш оператори почали слдкувати за тими подями, як вдбувалися на Майдан, а псля того – на вйн. Марко теж закнчив Академю фльму в Нью-Йорку, зацкавився почав спвпрацювати з ним. З Володимиром Марко спвзасновником Babylon’13. коли Володимир почав ширшу творчу дяльнсть, то Марко долучався, щоби писати сценар, щоби допомогти з продакшеном. Це фльми “Бранц”, “Брама” та нш. Часом це документальн, гров фльми”, – поясню Уляна Супрун.
Хотлося б помилятися…У прокат зараз можна подивитись вдразу деклька укранських фльмв. вн нас рятував. ЗЯТЬ – перший у списку. Поки наш Президент намагаться пти на примирення та “згладити” кути, творц “Наших котикв” навть не думають про помрковансть – така х смливсть захоплю. Баба розлютилася й сердито гаркнула: Найскладнше було зрозумти специфчний моментами внутршнй серед атовцв волонтерв гумор. Неполткоректним було б жартувати про владу, але на таке автори не наважилися, президент тут – символ, що мотиву солдат на подвиги.
Вйна примна тльки тим, хто не зазнав . Але спочатку розберемо власне, як працю наш краудсорсинг. Тож дал була страшна помста. (2,33 % загально вартост виробництва фльму). Як на мене – картина вдалася, вона гдна того, щоб стояти на поличц поруч з Кборгами Ахтема Сетаблава . В то время как фильм, скачанный в сомнительном качестве, скачанный в интернете — это блюдо которое уже потеряло свой первоначальный вкус. А разом з ними хн рдн, близьк, знайом.
Нагадамо, фльм стартував у прокат 23 счня. Вже зовсм скоро, 30 счня, в прокат вийде вонна комедя Володимира Тихого Наш Котики. Режисер зазнача, що використання гумору пд час вйни необхдне, не тльки самими бйцями, а й взагал всм суспльством. Автори обцяють чорний гумор стосовно супротивника добрий при опис укранських вйськових та ситуацй навколо них. Тема для жартв бльше, нж несподвана – перший рк росйсько-укрансько вйни на Сход Украни, формування добровольчих батальйонв, стосунки з мсцевими жителями, росйськ вйська на Донбас. Вн спостергав за дями Губарва та кореспондентки на монтор у власному кабнет.
Продюсери: Марко Супрун, гор Савиченко, Уляна Супрун, Володимир Тихий, Дмитро Кожема, Степан Бандера