В укранський прокат картина вийде 30 счня 2020 року.
Ти просто втомлюшся перелаштовуватися з хвил на хвилю. Режисер: Володимир Тихий Под фльму розгортаються у розпал гбридно вйни 2014-го року. Бо прийняти т вонн д, як вдбуваються в Укран, дуже складно: хтозна, чим би обернулася для не спроба повнстю м вдповдати, якби не геройський… ба навть супергеройський вчинок Грна. Автор сценарю режисер-постановник: Володимир Тихий. У той же час, це викликало застороги про етичнсть такого режисерського ходу. Режисер та автор сценарю – Володимир Тихий. Та й виставляння сепаратиств росйських журналств, як придуркуватих наркоманв – це не неполткоректнсть, а фарс.
Деяк сцени можуть викликати несприйняття, деяк гротескн образи виглядають зайвими. Стрчка просякнута зухвалими реплками та гумором “на меж”. За словами режисера, вони на передовй перебувають в постйному емоцйному напруженн, тож рятуються гумором. – Мй шлях не був простим. Майже з самого початку реально вйни Рос проти Украни. Вн проходить бля Лта та Грна. – Для мене це стало випробуванням. Навть пд час бою.
Дуже проста дея. Тому в Укран складно жартувати не лише про вйну, а й про будь-як нш реч, що виходять за меж тематики радянського гумору. Згодом цю дею трансформували у формат для великого екрану. За його словами, у фльм "Наш котики" присутньо багато неполткоректних речей, багато ексцентрики та дуже багато гумору. Якось, пд час бойового чергування, яке мало стати чи не найнудншим, з побратимами трапилася халепа. Творцям Наших котикв вдалось те, що до походу в кнотеатр я вважала неможливим. Саме вн привернув до фнансування Степана Бандеру – нащадка вдомого лдера укранського нацоналстичного руху. Треба створити цлсний образ, якщо цього не зробити, то до нас прийдуть образи ншо держави, як абсолютно не будуть дружнми", - каже Володимир Тихий.
Але спочатку розберемо власне, як працю наш краудсорсинг. Фреймворк вм працювати з рзними типами завдань (насправд, кожен тип завдання — це невеличкий плагн до фреймворка). Сам завдання завантажуються у систему вигляд батчв — набору довльного розмру, зазвичай у 200-300 завдань. Через те, що ми не знамо наших користувачв та не можемо бути впевнен у тому, що кожен з них викона сво завдання без помилок, вс завдання виконують деклька волонтерв, обраних випадково. Так, декларац розпзнають щонайменше три волонтери, а потм х результати зводяться до загального за допомогою правил та опрацьовуються редактором.