У держави його творц просили всього 7 млн грн при загальному бюджет у 40,4 млн грн, бо основна частина фльму вже була знята, кошти знадобилися на постпродакшн. в знмально групи була низка аргументв, аби переконати нвесторв. Вн для вйськових, волонтерв, тих, хто зштовхувався з вйною бував на фронт. “Котики” довол успшно троллять головн проблеми сучасно Украни: мнськ угоди, мовн питання, ментальнсть ДНРвцв. — По сут, сторя ось яка. Фльм демонстрували на 82 екранах.
У четвер, 30 счня у прокат виходить фльм Володимира Тихого “Наш котики”. – Ви не ботесь, що амплуа бйця-актора до вас приклеться? У фльм режисер зробив окремим персонажем. Вн також додав, що фльм показу те, що “ми нелегко ставимося до вйни, що ми цю вйну сприймамо такою, якою вона , залишамось людьми, як хочуть жити в мир. Режисер погодився, йому навть сподобалась ця дея. набагато бльше фльмв, як виходять, бльше пдтримки. Продюсер фльму Уляна Супрун додала, що цей фльм про геров, як кожного дня ходять поруч з нами, звичайних людей, здатних до надзвичайних вчинкв.
У центр сюжету – нженер, актор, футбольний тренер продавець квтв, як у 2014-му, в розпал вйни Рос проти Украни, дуть добровольцями на Схд. Уся наша крана", - переконаний продюсер. Наш вони, коли йдуть на вйну, мають складн, але важлив операц, усвдомлюють ризик загибел та сприймають ц виклики з хоробрстю. Також хочу подякувати творцям фльму за те, що мовою кно говорять про важлив реч, за те, що нагадують усм, що вйна ще не закнчилася, що возвеличують укранських вонв гдно дають вдсч росйськй пропаганд. А ще я там опкувався куркою. В середньому на один екран було продано 7 квиткв (близько 2 квиткв на екран на день). Так, они уже начали заключать договора с дистрибуторами и производителями кино, чтобы выставлять их произведения на легальных основах. Охоч побачити фльм пд назвою “Наш котики” до одн зали не вмщуються, тому стрчку одночасно транслюють у двох. “Вони – наш геро, як кожного вдстоювали те, щоби ми могли спокйно жити у наших мстах”, – дода Уляна.
– Мй шлях не був простим. ПТСР, певн наслдки. Скажу так: жнки заспокоювали, робота – рятувала, а моя поезя й музика давали сенс життю.