сторя про укранських вйськових у блндаж нагаду невелике гальське село з фльмв про Астеркса та Обелкса, яке також протистоть постйним атакам ворогв. Хоча в сюжет непояснен чи невиршен сюжетн лн. Як-от Капелан, який взявся нзвдки, загрозливий росйський генерал чи сепаратист-вткач. Тим не менш, фльм справля неочкувано примне враження.
вс цю жуть у венах. А кошти на промокампаню видлив Укранський культурний фонд. Хочеться додати, що для того, аби так знмати про вйну, що трива, потрбно мати смливсть. Вони зняли цлу передачу, де називали стрчку срамом та загалом дуже епчно обговорювали. Зокрема, Уляна Супрун запропонувала флешмоб напередодн прем'ри. Корупця, насильство, розбещення неповнолтнх не теми для смху, накше то буде шлях до абсолютно деградац суспльства. Сценаристом та режисером-постановником виступив Володимир Тихий, а в крсла продюсерв сли Марко та Уляна Супрун, гор Савиченко та Степан Бандера, пише Репортер з посиланням на cinema.
Бюджет дебютно картини Антоно Лукча склав 9,2 млн грн, Держкно надало фльму 8,7 млн грн. Не хнюптесь, хлопц. Ви скажете: А як же “Донбас” Лозниц?. Читайте також: Чому варто пти на Мо думки тих Публкумо рецензю в повному обсяз.
Режисер проекту – Володимир Тихий, в актив якого робота “Тамничий острв” (2008). Хочемо подивитися фльм онлайн, але й грош закинути на розвиток укранського кно. Под його картини розгортаються у 2014 роц, на початку росйсько-укрансько вйни. Його обожнюватимуть та сваритимуть, мабуть, з однаковою пристрастю. Нема сенсу повторюватися про те, чому варто йти на “Наш Котики” у кно, бо вже вийшло багато вдгукв та рецензй. Вн останнй, хто скаже тоб слова прощання, вкаже напрямок, куди леттиме твоя душа. Не переборщили значить… Дикий пдбадьорливо хлопнув Професора по плечу. Кнотеатральний релз стрчки запланований на 30 счня 2020 рок.
Розпочалась сторя фльму у 2016 роц, коли режисери кнооб’днання Вавилон'13 та його деолог Володимир Тихий виршив зняти гровий мнсерал Блндаж. Його задум був простим: блндаж на лн фронту, в якому несуть повсякденну службу вони АТО. Ус сюжети мали базуватись на реальних сторях, розказаних ветеранами. Загалом було знято три сер. саме так народилася дея Наших котикв. Продюсерами картини стали Уляна та Марко Супруни, до них долучились Степан Бандера та гор Савиченко.