До реч, варто сказати, що патротична тема Захара Беркута не вилазить на переднй план, не перетягу на себе ковдру, але скромно – як личить патротизму – стоть осторонь. Безумовно, це найправильнший шлях до того, щоб зробити картину жившою, а не картонншою. Ми ж вс прекрасно знамо: зайвий, дубовий такий нескладний патротизм – пафосн промови пронизлив погляди – знищив не один укранський фльм. А ось у Захар Беркут з цим усе гаразд. Патротизм картини помрний доречний. Вн – серцевина фльму, а ось його оболонка – це Голлвуд.
“Ми щаслив вд того, що разом з американськими кновиробниками, наше укранське кно знайшло цлснсть та високий рвень! Гордсть за свох колег, що зробили такий яксний продукт! Акторськ роботи перехоплюють дух! Звичайно, сподвамось, що в майбутньому фльми такого рвня, будуть саме украномовн в оригнал саме укранськ актори виконуватимуть головн рол. Навть якщо уявити, що сценар цього кно зразком когнтивно зрозумло оповд у логчнй послдовност сцен, то до екрану вони доходять нби псля дико вечоринки у Лас-Вегас, загубивши половину сцен (не будемо казати, де й як), та випадковим чином помнявши мсцями т, що залишились. Продюсер: гор Олесов, Юрй Карновський, Джефф Райс, Раджа Коллнз Окрм того, у хол кнотеатру вдбулася виставка костюмв, як були створен спецально для зйомок стрчки художником-костюмером Антонною Белнською. Про це нформу пресслужба Держкно. Добре, нехай – з мо точки зору, не судть суворо – фльм не вийшов, але спроба ж була! Тобто, ми, виявляться, можемо. Цей твр – один з найвдомших у творчост видатного класика укрансько лтератури.
Допомагають створювати та розвивати яксну незалежну длову журналстику. Але досить вже критикувати. сторя маленького, але гордого народу, який бореться з незлченною раттю могутнього ворога, – цлком унверсальний зрозумлий сюжет. Сюжет розгортаться в 1241 роц. А от на ши в монгольського хана – двоголовий орел (цей символ справд свого часу використовувався в геральдиц монголи)… КУРС писав, що роль укранського нацонального героя з повст вана Франка викону американець Роберт Патрк, вдомий за роллю безжального робота-вбивц "Т-1000" у другй частин "Термнатора". Цей твр – один з найвдомших у творчост видатного класика укрансько лтератури. Фльму надано категорю 12+, тобто рекомендовано його перегляд з 12 рокв.
Це, в першу чергу, глядацьке кно. Виробництвом фльму займалися Kinorob CinemaDay. насправд цьому фльмов був потрбен не Роберт Патрк. Це наш, якщо бажате, карпатський пеплум чи середньовчний епос. Бекраунд. Вдумайтеся: Ахтем Сетаблав, режисер цього фльму, на майданчику керував Термнатором! Думаю, що кожен ма пти найближчим часом в кнотеатр, аби не тльки пдтримати укранське кно, а й побачити новий рвень нашо ндустр”, - подлився враженнями Анатолй Анатолч, ведучий програми Ранок з Украною на телеканал Украна, автор продюсер проекту Зе Интервьюер.
Зйомки вдбувалися в Карпатах, на озер Синевир, та пд Кивом.