Опублковано перший тизер до нового фльму вд Ахтема Сетаблава "Захар Беркут", який базуться на однойменному твор вана Франка. Прем'ра стрчки з гаслом "У свобод моя сутнсть" запланована вже на 10 жовтня 2018 року.
У центр стор – Максим (Алекс МакНколл), молодший син Захара Беркута. Однак не вийшло. Орда не залиша в живих нкого свою клькстю придушу будь-як вйська. Ми запрошумо вас стати частиною Mind Club. Цей твр – один з найвдомших у творчост видатного класика укрансько лтератури. В головних ролях: Роберт Патрк, Томм Фленаан, Алекс МакНколл, Попп Дрейтон, Андрй санко, Цегмд Церенболд, Олег Волощенко, Рок Майрс, Ержан Нуримбет, Ална Коваленко Було б непогано перемагати у боротьб за свободу! А ось цього можна досягти тльки за одн умови: днсть народу, взамна пдтримка одне одного.
В Укран давно говорили про створення видовищного сторико-патротичного екшена в дус бойовика 300 спартанцв. Захар Беркут навть не варто, напевно, лаяти за ледацтво у кноприйомах, за примтивне кносередовище, який вн створю, переймаючись тльки технчним станом картинки як у кно. Було проведено клька експедицй в Карпати, до консультацй залучен спецалсти з стор та музейн працвники. Синопсис: 1241 рк. На гостей свята очкував сюрприз — просто перед входом до кнотеатру анматори Парку Кивська Русь влаштували видовищний перфоманс. Двчина, як водиться, закохуться у свого рятвника, чим дещо руйну полтичн плани батька.
Продовжимо про недолки. Звичайно ж н! Само собою воно антрохи не по-дурному. Якщо коротко, то час д – середина XIII столття, а мсце – мальовнич Карпати. сторична драма Захар Беркут – це екранзаця однойменного твору вана Франка, який побачив свт у 1883 роц. Над створенням картини працювала нтернацональна команда з Украни, США, Великобритан, Монгол, Казахстану.
Пдтекст. Фльм – про под 1241 року, коли монгольська орда напала на слов’янськ поселення в Карпатах. Проте багато деталей, символв та образв дозволяють зчитати паралел з сучасними подями та конфлктом укранцв з ншим агресором. Взяти хоча б до уваги амулети: у родини Беркутв центральним символом тут знак, що нагаду тризуб. А от на ши в монгольського хана – двоголовий орел (цей символ справд свого часу використовувався в геральдиц монголи)…