Вн також зазначив, що жодного разу не чув вн ноземних зрок, яких багато знялося у фльм, якихось особливих забаганок.
Монголи справжн Звичайно ж н! Само собою воно антрохи не по-дурному. Будемо до цього прагнути”, - коментують укранськ актори, гост прем’ри, Наталка Денисенко та Андрй Феднчик. Для укранського кнопрокату сума у 35,5 млн гривень значною. Врю, що ця спвпраця допоможе збльшити боксофс та покаже гдн результати.
Там геро, як нагадують людей та сам принципи погляду на них. Розмову модерував вдомий кнокритик та ведучий Андрй Алферов. Було б непогано перемагати у боротьб за свободу! А ось цього можна досягти тльки за одн умови: днсть народу, взамна пдтримка одне одного. Сюжет. Однак вноч клька мсцевих мисливцв, брати Беркути, потайки пробираються в табр та звльняють полонених. Твр вана Франка “Захар Беркут”, як уся висока класика, залишаться надзвичайно актуальним, адже перегукуться з сучаснстю. А от змстов акценти нацлен на укранського глядача залишилися: битися за те, що нам дороге — у свобод сутнсть.
30 год запланована прес-конференця за участ команди фльму, яку вестиме Андрй Алферов — кнознавець, кнокритик, телеведучий, член Мжнародно асоцац кнопреси (FIPRESCI). Сильне кно. Вльний доступ до вентв Mind для пдписникв та спецальн умови на нш под Mind. Кадр з фльму "Захар Беркут"У прокат вийшов Захар Беркут – ще одне укранське кно бльш-менш патротичного спрямування. Якщо перший вдомий по роботах "Хайтарма" (2012), "Кборги" (2017), то в актив другого нема вдомого кно. Здавалося б, можна було розмахнутися на повну. Голлвудський актор, який зграв старйшину — Захара Беркута, розповдав, як був вражений красою укранських Карпат як з захватом переносився у суворе життя грського племен Х столття: "Я бачу, що укранц дуже пишаються сторю, описаною в повст "Захар Беркут", що для них ця сторя дуже важливою. Основн зйомки проводились у Карпатах, зокрема на озер Синевир та Манявському водоспад. Хоча загалом при такому мнмум лричних сцен (увага, невеличкий спойлер – навть однй нтимнй сцен!) почуття геров та хн стосунки передан зрозумло щиро. Фльм режисера Ахтема Сетаблава у спвпрац з американським колегою Джоном Вном, виробництва Kinorob та Cinema Day за пдтримки Державного агентства Украни з питань кно, виходить на велик екрани 10 жовтня 2019 року.
До реч, варто сказати, що патротична тема Захара Беркута не вилазить на переднй план, не перетягу на себе ковдру, але скромно – як личить патротизму – стоть осторонь. Безумовно, це найправильнший шлях до того, щоб зробити картину жившою, а не картонншою. Ми ж вс прекрасно знамо: зайвий, дубовий такий нескладний патротизм – пафосн промови пронизлив погляди – знищив не один укранський фльм. А ось у Захар Беркут з цим усе гаразд. Патротизм картини помрний доречний. Вн – серцевина фльму, а ось його оболонка – це Голлвуд.