Окрм цього, з нагоди прем’ри фльму, в Укран випустили тематичну марку та србну монету вд “Ощадбанку”. На монет можна побачити зображення головного героя фльму, який огляда гори, беркута, що лта помж монголв, напис “Захар Беркут” дату свтово прем’ри - 10 жовтня 2019 року. Першу монету представник банку подарував режисеров фльму Ахтему Сетаблаву.
У фльм про боротьбу укранцв проти нашестя монголв знялися актори з Украни, США, Велико Британ, Казахстану та Монгол. Щоби вперше представити спльне дтище режисерв Ахтема Сетаблава (Украна) Джона Внна (США) творц картини орендували найбльший кнотеатр крани – столичну "Кивську Русь", привезли артиств з кньми та вогняним шоу з однойменного парку, зробили в хол виставку костюмв влаштували грандозну вечрку. Актори, яким вриш, яких розумш, якими зачаровушся. як будь-який приклад свтово лтератури вн не тльки вчний, а й завжди актуальний. Над фльмом працювала укранська кнокомпаня Kinorob та американська компаня CinemaDay. Ну як взагал серйозно можна обговорювати драматизм картини, де безсердечному монголов-вбивц в обличчя кричать надривне: Чому ти це робиш ?! Н, н н. Додатков сцени зВакарчуком вдзняли на натурному майданчику студ FILM. ua Group договр про надання пакету послуг на спецальних умовах для виробництва, промотування та дистрибуц сторичного екшену Захар Беркут. Партнером та консультантом стрчки став Мжнародний Фонд вана Франка.
Вдповдно, закликати людей у кнотеатри було б особливо нчим. Це не деменця. Монгольська орда на чол з ханом Бурундою доходить до Карпатських гр. Але, все-таки, з огляду на перспективу мжнародного прокату, кольоровсть тльки б додала бонусв фльму. цього достатньо. Фльм про Голодомор Цна правди перемг на польському кнофестивал та отримав головну нагороду фестивалю – Золотих левв.
Вноч туди проникло клька мсцевих мисливцв – брати Беркути, як звльнили всх полонених. Оригнальна назва Як справжнй Ромео, вн закохуться у дочку боярина Вовка Мирославу (Попп Дрейтон). Вн спрощений до протистояння добра та зла, майже не мстить няких складних тем, смислових обертонв та представля, насправд, таку соб заяву на ефектний укранський блокбастер. Звдси головне послання картини: днаймося! Ви ж тухольц! Боронмося разом!. А от змстов акценти нацлен на укранського глядача залишилися: битися за те, що нам дороге — у свобод сутнсть. Вийшов такий соб парадокс – дею переможного слов'янського патротизму на екран втлював американо-британський акторський склад. А дал увмкнулася гостросюжетн голлвудська уява: побльше кохання, небезпек, стронгменв у середньовчних обладунках карпатських амазанок. Зи сис Карпати, – повинен був казати Захар Беркут монгольському воначальнику у кнц, скидуючи його ногою з фнально каменюки.