КУРС писав, що роль укранського нацонального героя з повст вана Франка викону американець Роберт Патрк, вдомий за роллю безжального робота-вбивц "Т-1000" у другй частин "Термнатора".
Але досить вже критикувати. Друга рч стосуться д чи екшену. Бюджет стрчки чималий: 113,2 млн грн ($4,5 млн), з яких 30 млн грн видлило Держкно. Режисери Ахтем Сетаблав, Джон Внн, Украна-США, 2019 рк. Переконлив бо на шаблях та сокирах (як, щоправда, повсякчасна темрява заважала докладно розгледти). Зникають мотивац геров, логстика персонажв по мсцям та нод часам фльму нагаду якийсь фантастичний бойовик про телепортування та подорож у час водночас.
У фльм взяло участь понад 250 акторв масових сцен, а також дв команди каскадерв – з Украни та Казахстану. Проте вс варанти були важкодоступн, зрештою грську ущелину довелося будувати у кностуд Film. Але х головна сила – у дност (та ще у шаленому сценарному твст). - Над фльмом працювала нтернацональна команда з Украни, США, Великобритан, Монгол, Казахстану. Але досить вже критикувати. Багаття гортиме всю нч. Про це йдеться на сторнц фльму у Facebook. Фльм Ахтема Сетаблава та Джона Вна Захар Беркут залиша укранськ кноекрани, збравши у прокат 35,5 млн грн. Мабуть, це факт, яким стрчка зантригувала багатьох в першу чергу.
Зникають мотивац геров, логстика персонажв по мсцям та нод часам фльму нагаду якийсь фантастичний бойовик про телепортування та подорож у час водночас. Опублковано перший тизер до нового фльму вд Ахтема Сетаблава "Захар Беркут", який базуться на однойменному твор вана Франка. - Кноробота "Захар Беркут" знята за мотивами оповдання вана Франка. У Львов вдбудеться допрем’рний показ сторичного екшену Захар Беркут. Цкава деталь: у монголв за фльмом головний символ – двоголовий орел. Тут все як в бойовику, особливо це помтно у комчних сценах: брати нескнченно пдколюють один одного, Максим ховаться у кмнат Мирослави, у Тухл прожива життрадсний п’яниця-веселун… Дотримались навть найголовнших голлвудських трендв: вд епчних масових побощ до фемнзму. З дроту виплтали фбули, нагрудн пдвски.
Понад три тисяч костюмв шили клька мсяцв. Над створенням давнх образв працювали швец, ковал та ювелри.